hwh-vlag-leeg

Watersportvereniging "Het Witte Huis" Loosdrecht

Agenda

2024 Activiteit
juni
20 juni
donderdag (deel 5 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
20 juni
donderdag (deel 4 / 6)
19:00 tot
20:30
Trapkanoën
22 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Clubkampioenschappen
KWVL
22 juni
zaterdag (deel 6 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
22 juni
zaterdag
17:00 tot
23:00
6 uurs van Loosdrecht
HWH Loosdrecht
23 juni
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Clubkampioenschappen
KWVL
23 juni
zondag
11:00 tot
14:00
Instapdag Finn
HWH Loosdrecht
24 juni
maandag (deel 6 / 7)
09:00 tot
12:00
Roeien en trapkanoën + koffie
27 juni
donderdag (deel 6 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
27 juni
donderdag (deel 5 / 6)
19:00 tot
20:30
Trapkanoën
29 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH Loosdrecht
29 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
RS Aero teamzeilen
GWV De Vrijbuiter
30 juni
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Nieuw Loosdrechtweekend
HWH Loosdrecht
30 juni
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
RS Aero teamzeilen
GWV De Vrijbuiter
juli
1 juli
maandag (deel 7 / 7)
09:00 tot
12:00
Roeien en trapkanoën + koffie
4 juli
donderdag (deel 7 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
4 juli
donderdag (deel 6 / 6)
19:00 tot
20:30
Trapkanoën
6 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
17:00
Vrijbuiterweekend
GWV De Vrijbuiter
7 juli
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
17:00
Vrijbuiterweekend
GWV De Vrijbuiter
11 juli
donderdag (deel 8 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
13 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Mini Vrijbuiterweekend
GWV De Vrijbuiter
13 juli
zaterdag (deel 7 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
14 juli
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Mini Vrijbuiterweekend
GWV De Vrijbuiter
18 juli
donderdag (deel 9 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
20 juli
zaterdag (deel 8 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
25 juli
donderdag (deel 10 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
27 juli
zaterdag (deel 9 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
30 juli
dinsdag (deel 1 / 3)
12:00 tot
16:00
Jolly midweek (12-voetsjollen)
GWV De Vrijbuiter
31 juli
woensdag (deel 2 / 3)
12:00 tot
16:00
Jolly midweek (12-voetsjollen)
GWV De Vrijbuiter
augustus
1 augustus
donderdag (deel 3 / 3)
12:00 tot
16:00
Jolly midweek (12-voetsjollen)
GWV De Vrijbuiter
1 augustus
donderdag (deel 11 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
3 augustus
zaterdag (deel 10 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
8 augustus
donderdag (deel 12 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
10 augustus
zaterdag (deel 11 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
15 augustus
donderdag (deel 13 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
17 augustus
zaterdag (deel 12 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
18 augustus
zondag (deel 2 / 2)
13:00 tot
16:00
Gecombineerde
KWVL
19 augustus
maandag (deel 1 / 5)
14:00 tot
16:00
Easyweek (Pampus)
KWVL
20 augustus
dinsdag (deel 2 / 5)
14:00 tot
16:00
Easyweek (Pampus)
KWVL
21 augustus
woensdag (deel 3 / 5)
14:00 tot
16:00
Easyweek (Pampus)
KWVL
22 augustus
donderdag (deel 4 / 5)
14:00 tot
16:00
Easyweek (Pampus)
KWVL
22 augustus
donderdag (deel 14 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
23 augustus
vrijdag (deel 5 / 5)
14:00 tot
16:00
Easyweek (Pampus)
KWVL
24 augustus
zaterdag (deel 13 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
29 augustus
donderdag (deel 1 / 4)
11:00 tot
16:00
NK Pampus
KWVL
29 augustus
donderdag (deel 15 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
30 augustus
vrijdag (deel 2 / 4)
11:00 tot
16:00
NK Pampus
KWVL
31 augustus
zaterdag (deel 3 / 4)
11:00 tot
16:00
NK Pampus
KWVL
31 augustus
zaterdag (deel 14 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
september
1 september
zondag (deel 4 / 4)
11:00 tot
16:00
NK Pampus
KWVL
7 september
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Open clubkampioenschappen
HWH Loosdrecht
8 september
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Open clubkampioenschappen
HWH Loosdrecht
13 september
vrijdag (deel 1 / 3)
11:00 tot
16:00
ONK Sharpie, Vrijheid, Javelin
GWV De Vrijbuiter
14 september
zaterdag (deel 2 / 3)
11:00 tot
16:00
ONK Sharpie, Vrijheid, Javelin
GWV De Vrijbuiter
14 september
zaterdag (deel 15 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
15 september
zondag (deel 3 / 3)
11:00 tot
16:00
ONK Sharpie, Vrijheid, Javelin
GWV De Vrijbuiter
21 september
zaterdag (deel 16 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
22 september
zondag (deel 2 / 2)
13:00 Gecombineerde
HWH Loosdrecht
22 september
zondag (deel 2 / 2)
13:00 tot
16:00
Gecombineerde
HWH Loosdrecht
28 september
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Coen Gulcher memorial
KWVL
28 september
zaterdag (deel 17 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
29 september
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Coen Gulcher memorial
KWVL
29 september
zondag (deel 2 / 2)
13:00 tot
16:00
Gecombineerde
GWV De Vrijbuiter
oktober
5 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Houtskoolcup (Pampus, 12-voetsjol en Solo)
KWVL
5 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
PIP
GWV De Vrijbuiter
5 oktober
zaterdag (deel 18 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
6 oktober
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Houtskoolcup (Pampus, 12-voetsjol en Solo)
KWVL
6 oktober
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
PIP
GWV De Vrijbuiter
12 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
15:00
Boerenkoolcup
HWH Loosdrecht
12 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
NK sprint Regenboog
KWVL
13 oktober
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
15:00
Boerenkoolcup
HWH Loosdrecht
13 oktober
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
NK sprint Regenboog
KWVL
19 oktober
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
15:00
ONK teamzeilen Optimist
KWVL
20 oktober
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
15:00
ONK teamzeilen Optimist
KWVL
26 oktober
zaterdag
11:00 tot
15:00
Winterkampioenschap Solo
GWV De Vrijbuiter
26 oktober
zaterdag (deel 19 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
november
24 november
zondag
11:00 tot
15:00
Chocoladelettercup (alle erkende eenheidsklassen)
GWV De Vrijbuiter
24 november
zondag
11:00 tot
15:00
Pepernotencup (Optimist, ILCA4, RSFeva)
KWVL
Buienradar 

Agenda

2024 Activiteit
20 juni
donderdag (deel 5 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
20 juni
donderdag (deel 4 / 6)
19:00 tot
20:30
Trapkanoën
22 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
11:00 tot
16:00
Clubkampioenschappen
KWVL
22 juni
zaterdag (deel 6 / 19)
13:00 tot
15:00
Onderlinge
HWH Loosdrecht
22 juni
zaterdag
17:00 tot
23:00
6 uurs van Loosdrecht
HWH Loosdrecht
23 juni
zondag (deel 2 / 2)
11:00 tot
16:00
Clubkampioenschappen
KWVL
23 juni
zondag
11:00 tot
14:00
Instapdag Finn
HWH Loosdrecht
24 juni
maandag (deel 6 / 7)
09:00 tot
12:00
Roeien en trapkanoën + koffie
27 juni
donderdag (deel 6 / 15)
19:00 tot
20:30
Donderdagavond Finn
27 juni
donderdag (deel 5 / 6)
19:00 tot
20:30
Trapkanoën

Sponsor

WSV "Het Witte Huis"

Postadres
Nw-Loosdrechtsedijk 242 A
  1231 LG   Nieuw-Loosdrecht
  Nederland
 
035-5821398
 
ofni.[antispam].@wsv-hetwittehuis.nl
http://www.wsv-hetwittehuis.nl
 
NL63RABO0118729152
kvk:
40477717
btw:
NL002705801B01
kaartje1